Kombi Eğitimi, Beyaz Eşya Tamir Kursu, Kombi Kart Test Cihazı

Hakkımızda

TEKLİF AL
about_history
 • İnfoTest

  Hakkımızda

  Kombi ile 1990 yılında Simtel – Siemens yetkili servisinde çalıştığım dönemde karşılaştım. Henüz doğal gaz ülkemize yeni yeni geliyor ve kombi tamir edebilecek ustalar yetiştirmek istiyorlardı, bende kombi tamir eğitimi alan ilk beş ustadan birisi oldum. O dönem Endüstri meslek lisesinde , İplik teknolojisi okuyordum. Daha sonra okuldan fırsat buldukça kombi bakımı ve arızalarını yapmaya başladım. Daha sonra Fakir ev aletlerinin merkez binasında satış sonrası servis sorumlusu olarak çalışmaya başladım. Bir sonraki çalışacağım firma Vaillant merkezi oldu. Uzun dönem Vaillant firmasından sıkı bir eğitim alarak üstün bir başarı ile Vaillant kombilerine merkez servis olarak hizmet vermeye başladım.

  Yıl 2003 olduğunda Shell firması tarafından aldığım iş teklifini değerlendirere Viessmann, Alarko ve Buderus markalarının VIP müşterilerine özel servis hizmeti sunmaya başladık. Dört arkadaşımla vermiş olduğumuz bu hizmet Türkiye’de ilk olmuştu.

  2004 Yılında internet sitemizi açarak Türkiye’nin doğal gaz olan illerinde mobil kombi servisi hizmeti verdik. Bu hizmet 2009’a kadar sürdü.

  2009 yılından itibaren gelen talepler nedeni ile eğitim hayatına başladım ve aldığımız akademik eğitimler ve tecrübeleri kombi servis mesleğini öğrenmek isteyen herkesle paylaşmaya başladım. 2009’dan bu zamana kadar binlerce kişiyi kombi , klima servisi yaptık, mesleki yeterlilik belgelerini almalarına aracılık ettik.

  Kombi tamir kursu, Beyaz eşya eğitimi, Elektronik ve Klima eğitimlerimiz ülke genelinde Sınıf ortamında ve Uzaktan canlı olarak devam etmektedir.

Tema Ayarları

Site Genişliği

Geniş
Dar

Site Rengi